Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Máshol

Gólyabál

A nevetséges Mr. Ripley

"...most miii vaaaan???"

Választás

avagy egy párt története (egyelőre) három felvonásban

"Újabb biztonsági rés az Outlook Expressben..."

Egy újabb érzés...

A zebrán átmenet izgalmában elfelejtett körülnézni, amire csak akkor jött rá, mikor a hangos fékcsikorgással megálló autó fényei a szemébe világítottak, és hallotta a sofőr káromkodását.

Szép új világ

Szinonim kifejezések: retinaleolvasó, átvilágító, NagyTestvér, ánusz-átmérő-mérő. Miért kell ez nekünk? Miért, kell ez nekünk?

Impresszum

Lapzárta után

Felezőbál

"...Magyarország első sztriptízbajnoka szórakoztatta a közönséget."

Az Antikrisztus Szava

Van az R épületben egy büfé. Korábban igen sokat jártam oda. Egy kedves hölgy, egy úr és egy idősebb néni volt ott. Amikor még a büfében is be lehetett váltani az ebédjegyeket, szinte mindig oda mentem harapni valamit. Nagyon udvarias volt a kiszolgálás és bőséges a választék. Egyszóval meg voltam elégedve, s alkalom adtán ennek hangot is adtam egy írásomban.

Pár héttel később azt tapasztaltam, hogy megváltozott minden. Silányabb lett a környezet, más lett a büfés és más kajákat lehet kapni.

A fenébe is! Tán csak nem azért, mert megdicsértem őket?! Mi lehetett a probléma?

Ja, jut eszembe: milyen nagyszerű jogarnoka van az Egyetemnek. Okos, udvarias, intelligens. Szóval meg vagyok vele elégedve.

Kincses