Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

1440 perc a gép mellett

"... avagy mégis tudnak a BME-sek programozni?"

Ja, az Újvár?

Néhányan talán éhen is halnának háló hiányában, hiszen nem menne a Netpincér – bár állítólag már valaki egyszer látott olyat, aki a koleszból telefonon rendelt pizzát.

Bemutatkozik a Sport reszort

A Villanykar új virágai

Új év, új elvárások egy dinamikusan fejlődő, fiatal csapatban!

Húsz PC a Schönherznek

Somogyi Erzsébet (Rzsó), IV. Info.

Real-time áramszünet

"Csönd, az van."

A Balaton festője

>Vannak vidékek, melyeken örök nyomot hagyott az a művész, aki – miután rácsodálkozott egy tájra – felejthetetlen szavakkal vagy vizuális memóriánkból kitörölhetetlen kompozíciókkal ránk hagyta a maga tájélményét.

E!

Spontán

[Szóval azt mondták, hogy írni kéne ide valamit.] Látnok vagyok, látom a szörnyű október végi időt. Elittam az összes pénzem a Qpán. Nem maradt egy vasam se. De boldog vagyok. Hisz jövőre rendezünk. Nagy-sok qpát fogunk kiosztani. [Még igyunk szerintem...]

Hogy is jött ez a név? Úgy gondoltuk, hogy legyen valami SPONTÁN. És lőn. [Ezt most ne írd le, de szerintem még mindig kéne inni valamit.] Mit is még? Van demokratikus diktatúránk, van logónk, vezetőnk, régi csapatnevünk (Rémszarvas – csak mindig cikizték a csúnya bácsik, hogy Rém Sz** Vagy!). Van még egy egész fél szintünk is, meg sok külsős. [Itt túl nagy a punnyadás, én elhúzok a...] Lesz még pólónk, korsónk, szponzorunk, vilmoskörte-poppertánc. És a legfontosabb: Anyu.

Éljenek a gyökerek!