Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Futura non est*

Múltkor visszamentem Anya 2-be. Ott lettem, ahogy ti mondanátok, születtem. Nem volt semmi nagy gond, csak nem tetszett a fülem.

virtual love story 2001

"...és aznap este köptem az informatikai forradalomra..."

EHK-tükör

Mindenhonnét a mi szép jövőnk 3D-s képei és az elmúlt 50 év árnyai vesznek bennünket körül.

Mi vár ránk

The Notworking Society

Péksütemény a Sötétben!

Hangosan csapódik mögöttem a fém ajtó, ahogy kiérek. Megint nem vigyáztam, de most már mindegy. Tényleg hideg van, reszketek végig az úton, de nem kell.

Túlélhetjük-e a technikát?

Bemutatkozik a SCH-DSK

Nagy-György Attila (Nagyi), V. Vill.

Kiadványkészítés és igényesség

"...nézessük át egy hozzáértő emberrel..."

Spontán

[Szóval azt mondták, hogy írni kéne ide valamit.] Látnok vagyok, látom a szörnyű október végi időt. Elittam az összes pénzem a Qpán. Nem maradt egy vasam se. De boldog vagyok. Hisz jövőre rendezünk. Nagy-sok qpát fogunk kiosztani. [Még igyunk szerintem...]

Hogy is jött ez a név? Úgy gondoltuk, hogy legyen valami SPONTÁN. És lőn. [Ezt most ne írd le, de szerintem még mindig kéne inni valamit.] Mit is még? Van demokratikus diktatúránk, van logónk, vezetőnk, régi csapatnevünk (Rémszarvas – csak mindig cikizték a csúnya bácsik, hogy Rém Sz** Vagy!). Van még egy egész fél szintünk is, meg sok külsős. [Itt túl nagy a punnyadás, én elhúzok a...] Lesz még pólónk, korsónk, szponzorunk, vilmoskörte-poppertánc. És a legfontosabb: Anyu.

Éljenek a gyökerek!