Életkép a Schönherzből
– Helló Vincent, kéne tanulni a ZH-ra...
– Szerintem is, mert nincs háló!
|
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
KeresőRandom cikkajánló"...jól elvoltak a WC-ben..." Hallgatói képviselő-választás - 1999 Rádiótechnikai Diákműhely (RD) A nyomogatós gyalogátkelőhöz közeledve látja, hogy a madzagnál fogva lóg a levegőben a nyomogatós doboz. "..egy végső, halálhörgésszerű sikolyban tört ki..." Tegyük fel, valamelyik nap korán kelsz, és csodák csodája öt perc alatt felkerül a matrica a diákodra. Ügyes vagy, minden sikerül, és már szereted is a KTH-t. Életkép a Schönherzből– Helló Vincent, kéne tanulni a ZH-ra... |