Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Kedves olvasóink, GTK-s, VIK-es, TTK-s hallgatók!

Gyomornyugodva aztán helyet, időt, lehetőséget, munkaerőt engedett, hogy mindannyiunk örömére egymás után 3-5-7-szer összeeresszük szerkesztőségeinket, megismerhessük egymás idióta szokásait, megtudjuk néhányunk féltve őrzött titkát, veszekedjünk arról, mi miért jó, és ez önmagában miért a legnagyobb baromság, amit valaha hallottunk.

Az ösztöndíjtábla megalkotásának elvei

"... kialakult néhány általánosan elfogadott elv, amelyet már több féléve alkalmazunk."

Bevezető

Péksütemény a Sötétben!

Hangosan csapódik mögöttem a fém ajtó, ahogy kiérek. Megint nem vigyáztam, de most már mindegy. Tényleg hideg van, reszketek végig az úton, de nem kell.

Impresszum

Sch Kórus

MAFC vitorlásszakosztály

"...gyorsan rohanok Neptun istenünkhöz..."

Csak hogy tudjátok...

A Linux operációs rendszer elsősorban a programozók körében elterjedt...

Világkép

Mamesz in action

Impresszum

Nyertünk ezerrel

Duna-parti egyetemek regattája, 1999. szeptember 18.

"A BME fölényesen nyert, megelőzve a Közgáz és az ELTE csapatát..."

...egész napos buli a K épület előtt.

Sörsátor, zene, légiparádé, jégkrém, koncertek, zsíroskenyér.

Darts bajnokság, sramlizene, sörivás időre (ingyen sör, sponsored by Tehénke Alapítvány TM.), West-es cigarettás lányok, hőlégballon bemutató.

Műegyetemi Öregdiák Találkozó. Emléktárgyak, kiállítás, regisztráció, nosztalgia.

Baby Sisters, boroskóla. UFO, ejtőernyősök érkezése. A Duna-parti egyetemek regattáinak nagy összecsapása. Örömmámor...

Vetélkedő a színpadon. A Schönherzesek itt is tarolnak. Fekete macska. Animal Cannibals, DiTi a színpadon, mint TF-es.

Buli és tombolás a színpad előtt. És végezetül: Republic. "Hoppá-hoppá".

Egy emlékezetes nap, a nyár egyik utolsó ajándéka. Sok-sok felszabadult, vidám egyetemista a most már 5 résztvevő intézményből (BME, Közgáz, ELTE, SOTE, Pázmány Péter Katolikus Egyetem). Talán jövőre többen is eljönnek. Én részemről nagyon jól éreztem magam, és egy biztos: ott leszek jövőre is (és szurkolok, hogy a Műegyetem "hajósai" megvédjék az idén megkaparintott serleget!). [És megint egész idő alatt dolgozol... - Tom]

Csilla