|
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
KeresőRandom cikkajánló"Ne izguljon, Józsi bátyám..." Szeretnénk a Quimbyt meghívni, és már kaptunk is ígéretet, hogy következő félévben fellépnek nálunk. Még teljesen nyitott, hogy ebben a félévben kik jönnek el, nagyon remélem, hogy a Hiperkarmát meg lehet oldani... Só, ami só: ennek a sónak más az íze! "Mint azt bizonyára kitalálták már, ma csigát főzünk." Műegyetemi állásbörze – 2004 ősz Míg Ridley Scott látványosan hazafias, minden katonája zubbonyán szembeötlően ott virít a csillagos-sávos lobogó, addig az európai alkotásban összesen két ír zászlót látni a tüntetők kezében. "...támogatja a DirectX 15-ös szabványt." |