Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

HK news

Halasztott vizsgák – Közvélemény-kutatás – Következő tanév

Cím nélkül

"Két porszín ruhás alak baktatott a mészkőkavicstól fehér úton."

Folk rock a ködös Albionból

Diákközpont

Etimológia

Sajtófesztivál

"A miniszterelnök úr szereti a Danone-termékeket?"

Étteremajánló – Szeráj török étterem

Fiókmélye

SPOT fény-képrejtvény!

KSzK

A végeredmény

1. BME-Dummy

– Blahut György Gábor, Kovács Gábor, Szabó Balázs

Nyereményük: 1 hetes út Amerikába a Comdexre

(Ericsson, Fornax Rt., PrímOnline).

2. BME II. Info

– Bolla Péter, Pálfalvi Tamás, Berki Lukács Tamás

Nyereményük: 3 db mobiltelefon a Nokia Magyarországtól.

3. KLTE-Kergebirge

– Viczián István, Klampeczki Zsolt, Erdei Szabolcs

Nyereményük: 3 db PocketReader a Sysdata Kft-tol.

4. BME-Oracle united

– Seláf Szabolcs, Szijártó Szabolcs, Péter László

5. ComFuture

– Posch Ágoston, Szabó Gábor, Szabó János

6. KLTE-SegFault

– Balku Bálint, Filetóth László, Dvorák Péter

7. NJSZKI-vigoo

– Vigovszky Dániel, Lénárt János, Riskó Gergely

Linux Ifjúsági különdíj a Kapu Kft-tol.

8. Sensenet

– Kiss Sándor, Dobos László, Bíró Tamás

9. Végzetes kivétel

– Berke Gyula, Mezei Gergely, Darabos Dániel

10. BME-Gézák

– Erdei Márk, Sója Katalin, Wagner Ambrus

11. BME-Jeno

– Érdi Bálint, Noll János, Kurucsai Tamás

12. Eszterházi Károly Foiskola – ErudeCorp

– Bagyinszki Péter, Miglécz Sándor, Iványi Péter

13. Axon

– Gyöngyösi Zsolt, Mátyus Zoltán, Czimmermann Péter

14. Vegyes

– Csúcs Gergely, Kézdi Tamás, Fényes Gábor

15. Vegyes

– Szendi Ákos, Szuromi Tamás, Almás Róbert

16. Vegyes

– Plézer Mátyás, Szutor Péter, Mészáros Arnold

16. BME I. Info

– Trencsényi Márton, Németh András, Hermecz Vajk

16. BME

– Mátó Péter, Németh Márton, Lécz Balázs

16. Villany IV.

– Papp Gyozo, Farkas Bálint, Cserey György

16. BME-JATE

– Varga Tamás, Mezo Béla, Fodi Zoltán

A végeredmény

1. BME-Dummy

– Blahut György Gábor, Kovács Gábor, Szabó Balázs

Nyereményük: 1 hetes út Amerikába a Comdexre

(Ericsson, Fornax Rt., PrímOnline).

2. BME II. Info

– Bolla Péter, Pálfalvi Tamás, Berki Lukács Tamás

Nyereményük: 3 db mobiltelefon a Nokia Magyarországtól.

3. KLTE-Kergebirge

– Viczián István, Klampeczki Zsolt, Erdei Szabolcs

Nyereményük: 3 db PocketReader a Sysdata Kft-tol.

4. BME-Oracle united

– Seláf Szabolcs, Szijártó Szabolcs, Péter László

5. ComFuture

– Posch Ágoston, Szabó Gábor, Szabó János

6. KLTE-SegFault

– Balku Bálint, Filetóth László, Dvorák Péter

7. NJSZKI-vigoo

– Vigovszky Dániel, Lénárt János, Riskó Gergely

Linux Ifjúsági különdíj a Kapu Kft-tol.

8. Sensenet

– Kiss Sándor, Dobos László, Bíró Tamás

9. Végzetes kivétel

– Berke Gyula, Mezei Gergely, Darabos Dániel

10. BME-Gézák

– Erdei Márk, Sója Katalin, Wagner Ambrus

11. BME-Jeno

– Érdi Bálint, Noll János, Kurucsai Tamás

12. Eszterházi Károly Foiskola – ErudeCorp

– Bagyinszki Péter, Miglécz Sándor, Iványi Péter

13. Axon

– Gyöngyösi Zsolt, Mátyus Zoltán, Czimmermann Péter

14. Vegyes

– Csúcs Gergely, Kézdi Tamás, Fényes Gábor

15. Vegyes

– Szendi Ákos, Szuromi Tamás, Almás Róbert

16. Vegyes

– Plézer Mátyás, Szutor Péter, Mészáros Arnold

16. BME I. Info

– Trencsényi Márton, Németh András, Hermecz Vajk

16. BME

– Mátó Péter, Németh Márton, Lécz Balázs

16. Villany IV.

– Papp Gyozo, Farkas Bálint, Cserey György

16. BME-JATE

– Varga Tamás, Mező Béla, Fodi Zoltán