Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

A fogalmak boltja

"...hisz melyik biztosítótársaság biztosítaná a szerelmet, a tudást, a vágyat vagy a biztonságot?"

Siemens a Műegyetemen

"...a Műegyetem és a Siemens közti 2002. évre szóló együttműködési megállapodás..."

Új tavasz jő – 1. rész

Interjú Vajda Istvánnal

"...bemutatjuk azokat a feladatokat, amelyek ma már mérnöki feladatok..."

Az igazi Casanova

"...én szerenádozni nem voltam. Legalábbis..."

KTH, avagy központosítás ezerrel

Külön ablak lesz pl. az indexleadásra. De tegyük fel, hogy összesen öt ablak tud majd ilyenkor foglalkozni az év eleji tennivalókkal. Vagyis egy perc/hallgató. De mint tudjuk, az emberek nem matematikai modellek alapján működnek, s semmi jogunk nincs feltételezni, hogy valóban egyenletesen érkeznek majd.

Téridő

"Nagyon sokáig semmi sem volt."

Gólyabál 2003 – szubjektív élménybeszámoló

Bár idén valahogy nem voltam a szokásos kötekedős hangulatomban, nem szúrt szemet igazán komoly rendezői hiba, valahogy profibbnak tűnt a bál szervezése, mint az eddigi években.

Am-I-disturbing-you.com

Minden út az Agrobankhoz vezet

Felhívás

Az Egyetemi Hallgatói Képviselet a Vízépítő Kör kezdeményezésére és az egyetemi vezetés támogatásával gyűjtést szervez a tiszai árvízkárosultak megsegítésére.

Az adományokat a Műegyetemi Hallgatókért Alapítvány bankszámlájára (10102093-30659503-00000001) lehet befizetni az "árvíz" szó feltüntetésével.

Az adományokat a Magyar Vöröskereszthez juttatjuk el.

A gyűjtés ideje: 2001. április 1. – május 31.

A befizetésre alkalmas csekket a Diákközpontban (K. I. 51.), illetve a kari HK irodákban kaphattok.

Adományaitokat előre is köszönjük az árvízkárosultak nevében!