Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Pondró II.

"Ezúttal a kisfiú az anyjával sétált kézenfogva."

Kórus Est

Interjú Serény Györggyel

Nagyon sokszor van olyan is, hogy dolgozom és még arra is nagyon nehezen szánom rá magam, hogy a WC-re kimenjek, mert nincs hozzá energiám, hogy megszakítsam a munkámat. Igazából ez a késéseim oka is.

Jövőpárti este

Központi Tanulmányi Valami, optimistán

Nagyjából eddig az előnyök.

Bolt++

"A "Hogyan legyünk gazdagok?", a "Sikeres élet titkai" és a "Hogyan érveljünk gyorsan és hatásosan?" című munkák bestsellerek lettek, íróik pedig egycsapásra meggazdagodtak. Az Impulzus sem maradhat ki ebből az üzletből, így egy tanulmányt készítettünk..."

NetPincér

A Villany Szakest Házirendje

"Mélyen Tisztelt Villamosmérnöki és Informatikus Alapító Szakest, Tisztelt Elnök Úr, Csodálatos Háznagy, Tisztelt Védnök!"

Vásárhelyi kolesz

Ha szerencséd (illetve peched – nézőpont kérdése) van, kaphatsz építős szobatársat is. Én élveztem, egyrészt jól kijöttem vele, másrészt betekintést kaphattam a gépen túli világba.

Pszinapszis 2004

Budapesti Pszichológiai Napok laikusoknak is az ELTE pszichológus-hallgatóinak szervezésében.

Szemelvény az Exit programmagazin Felsőoktatásitörvény-módosításról szóló cikkéből:

"...A sikeres felvételi után háromnegyed éves képzésre vesznek fel az egyetemre. Ennek elvégzésével mindenki BA/BSC [...] diplomát kap. Ha a diploma után még tovább szeretne tanulni az ember, újabb sikeres felvételi után részt vehet egy féléves képzésben, amely MA/MSC [...] diplomát ad..."

Természetesen elírásról van szó – figyelmetlenül betűvel írták ki a 3/4-et és az 1/2-t –, de azért megfordult a fejünkben, hogy hogyan fogjuk belegyömöszölni a tantervünket egy és negyed évbe: "Tisztelt hallgatók, ez a szilícium, most pedig egy pár szót a deklaratív programozásról." :-)

Köszönjük Komcsynak és Edwardnak a kommentet és hogy felhívták figyelmünket a cikkre.