Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Ultimate levlista-guide

Kereskényi Balázs

Kollégiumi élet Nagytétényben

A környék viszonylag csendes, az éjjeli alvást nem zavarja a tömegközlekedés zaja. A közelben uszoda van, nem messze a kolitól, és ahová mindenki bevásárolni jár, az szemben a Campona részét képező Tesco.

Ökörködtünk egyet

Schönherz 40 éves öregtalálkozó

A hagyományokat felelevenítendő, lehetőség lesz megint "fényesíteni a szoborot".

Impresszum

Fejérvári Bence (Bentse)

MusicMania levlista

Minden kultúrált, nem-periódikus zenéről is szó eshet, ahogy azt a tagok szeretnék.

Nyugalmat keresve

Teremtsetek e-kereskedelmet

Szemelvény az Exit programmagazin Felsőoktatásitörvény-módosításról szóló cikkéből:

"...A sikeres felvételi után háromnegyed éves képzésre vesznek fel az egyetemre. Ennek elvégzésével mindenki BA/BSC [...] diplomát kap. Ha a diploma után még tovább szeretne tanulni az ember, újabb sikeres felvételi után részt vehet egy féléves képzésben, amely MA/MSC [...] diplomát ad..."

Természetesen elírásról van szó – figyelmetlenül betűvel írták ki a 3/4-et és az 1/2-t –, de azért megfordult a fejünkben, hogy hogyan fogjuk belegyömöszölni a tantervünket egy és negyed évbe: "Tisztelt hallgatók, ez a szilícium, most pedig egy pár szót a deklaratív programozásról." :-)

Köszönjük Komcsynak és Edwardnak a kommentet és hogy felhívták figyelmünket a cikkre.