Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Műegyetemi Kórus tájékoztató

"Ausztria, kenguruk földje!"

"...Ausztrália elsőszámú progresszív metál együttesévé "szentelték" őket."

Előfeladatok

Viccek

McQpa

Minőség a kezdetektől

Irónia

avagy Re: A Schönherz Kolesz ajtaja...

MAVE

Az egyesület segíti a hallgatók kapcsolatfelvételét cégekkel, valamint más országok oktatási rendszereivel is.

Nőidomítás

–Jön a barátnőd este bulizni? –Nem, azt mondta, inkább otthon marad. –Jól van idomítva, tudja, hova nem kell jönnie

Tejeslábos és teafőzés

Kupagyőztes csapatok 1972 – 2001

Szemelvény az Exit programmagazin Felsőoktatásitörvény-módosításról szóló cikkéből:

"...A sikeres felvételi után háromnegyed éves képzésre vesznek fel az egyetemre. Ennek elvégzésével mindenki BA/BSC [...] diplomát kap. Ha a diploma után még tovább szeretne tanulni az ember, újabb sikeres felvételi után részt vehet egy féléves képzésben, amely MA/MSC [...] diplomát ad..."

Természetesen elírásról van szó – figyelmetlenül betűvel írták ki a 3/4-et és az 1/2-t –, de azért megfordult a fejünkben, hogy hogyan fogjuk belegyömöszölni a tantervünket egy és negyed évbe: "Tisztelt hallgatók, ez a szilícium, most pedig egy pár szót a deklaratív programozásról." :-)

Köszönjük Komcsynak és Edwardnak a kommentet és hogy felhívták figyelmünket a cikkre.