Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

"Célunk az, hogy az emberek jól érezzék magukat"

Sok a várakozási idő, ezzel sajnos nem tudunk mit csinálni. Jelenlegi kapacitásunk a maximális, három nagy és három kicsi szendvicssütőt használunk, folyamatosan van kenyér a sütőben, folyamatosan készítjük a szendvicseket.

Kollégiumi telefonkönyv

Jól.

Te is lehetsz világbajnok!

"...indulj el Te is a válogatóversenyen!"

Életkép a Schönherzből

Szabtam én már eleget, szabjon most már más is!

Message

"...plágium feldolgozni a népdalt?"

Az ösztöndíjtábla megalkotásának elvei

"... kialakult néhány általánosan elfogadott elv, amelyet már több féléve alkalmazunk."

EHK-tükör

Erdélyi Boróka (boro)

Tandíjfizetési Szabályok az 1999/2000. tanév 2. félévére a Villamosmérnöki és Informatikai Karon

Szemelvény az Exit programmagazin Felsőoktatásitörvény-módosításról szóló cikkéből:

"...A sikeres felvételi után háromnegyed éves képzésre vesznek fel az egyetemre. Ennek elvégzésével mindenki BA/BSC [...] diplomát kap. Ha a diploma után még tovább szeretne tanulni az ember, újabb sikeres felvételi után részt vehet egy féléves képzésben, amely MA/MSC [...] diplomát ad..."

Természetesen elírásról van szó – figyelmetlenül betűvel írták ki a 3/4-et és az 1/2-t –, de azért megfordult a fejünkben, hogy hogyan fogjuk belegyömöszölni a tantervünket egy és negyed évbe: "Tisztelt hallgatók, ez a szilícium, most pedig egy pár szót a deklaratív programozásról." :-)

Köszönjük Komcsynak és Edwardnak a kommentet és hogy felhívták figyelmünket a cikkre.