Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Rövid hírek Házunk tájáról

Az Informatika épület története

"Valamit be kellett rakni a gödörbe..."

Nyertünk ezerrel

"Egy emlékezetes nap..."

Jegesnap 2005

A korcsolyakölcsönző hamar megtelik, bent a hat rendező pihenés nélkül adja ki a korcsolyákat a vendégeknek, minden a várakozások szerint zajlik. Már az elején látszik, hogy jó kis buli lesz ez.

Máshol

A Műegyetemi Kórus

"...számos külföldi fellépés és fesztiválon való részvétel öregbíti nevüket."

Eszed ezt az SZMSZ-t?

Vas, halál, cserebogár

Chilis kakaó

Alkony

"...a természet alapjában véve unalmas."

Cím nélkül

FeCat (Vasmacska Yacht Club)

Először is hadd gratuláljak a sikeres felvételihez! Ha már túl vagytok rajta, gondolom mindenkit érdekel, hol lehet majd bulizni. Hát itt lehet! A FeCat zenés-táncos rendezvény, kéthetente hétfőn kerül megrendezésre a Schönherz Kollégiumban, a Vizsgatemetővel felváltva, immáron három éve. Aki volt már ezeken a hétfői bulikon, az tudja, hogy milyen jó hangulatban telnek el. Remélem, Ti is minél hamarabb lenéztek hozzánk, ha lehet, már az első hétfőn!

Ez az egész még a Bartók úti kollégiumból indult, ahol pár lelkes ember elhatározta, hogy csinál egy jó bulit. Azóta kinőtte magát (a leglátogatottabb hétfői rendezvények egyike) és átköltözött a Schönherzbe (a neve is megváltozott a jobban csengő FeCat-ra - BB Clubnak hívták azelőtt -, de a szellem maradt). Rendezőgárdája folyamatosan bővül, minden évben írunk ki rendezőfelvételt. A hangulatról DJ Boris gondoskodik; bár a régi, jól ismert, bulizós nótákon kívül a legújabb számokat is lejátssza, a buli mégis inkább "nosztalgia-disco" jellegű. Mindenesetre bárki jól érezheti magát, ha eljön és kipróbálja! Biztos, hogy nem szakítjuk meg a sort, és kéthetente rendszeresen megrendezzük a FeCat-ot az elkövetkezendő félévben is, sokak nagy örömére.

Gyere és próbáld ki, milyen is az, ha tépi a hajad a szél; milyen a nyílt tengeren; vitorlázz te is velünk! A hangulatról mi gondoskodunk! Szóval sok szeretettel látunk minden gólyát! Álljon itt befejezésül annyi, hogy nektek a nyitóbuli ingyenes és kötelező...