Impulzus

 
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviseletének lapja
Random cikkajánló

Sokat éltél vidéken és nem fejlődött ki az agyad!

Hidegről

Füstölők, illóolajok

Persze itt nem a dohányzásra szeretném buzdítani a népet.

Igaz szerelem vagy érdekkapcsolat?

A vak Angie és kutyája

Palacsintasüttő

"De igenis lehet időutazni."

Csillag túrás

"Pedig ez nem így van."

"A Schönherz kolesz nem apácazárda..."

Kutyaszarató

"És üdvözlöm a kisfiát! Meg a kutyáját is..."

A (haza)Küldött( )gyűlés

Néhány név a kollégiumból

KB

Bosnyák Tamás Rémusz KB elnök

Buzás Bence Benyó KB gazdaságis

Kispál István Isti Régiók és Eseti Bizottságok

P. Tóth András Andris Kancellár

Tichy-Rács Bence Bence Reszortvezetők Tanácsa

Állami vezetés

Sándor László Kollégium igazgató

Slezsák István Igazgatóhelyettes

Üveges Tiborné Katika néni Gazdaságis

Horváth Tiborné Mariann néni Gondnok 7. em.

Tóth Ferencné Ildikó néni Gondnok 12. em.

A KB munkáját segítő emberek, nevelőtanárok

Bodnár Gabriella Pszichológus

Boldizsár Andrásné Katalin Gazdasági iroda (1717)

Csulyák Gábor Csucsu Gazdasági

Fejérvári Bence Bentse KB

Ferenczi Balázs Patkány Sport Reszort, Alapítvány

Kassai László Cilu Energetikai felelős

Kossa Péter KoPeti Új Vár Klub, Bulis Reszort

Kovács Vera Lucia Vera Kultúr Reszort

Majoros Zoltán Pufi Leltár

Metzing Viktor Guriga Szintköz. Reszort, Öregek

Mihályi Antal Atom Szakkollégium

Molnár Gábor Kollega Elsősök

Nagy Sándor Sanya Elsősök

Németh Lóránt Lóci Kancellária

Rábel Balázs Vakond Alapítvány, Szponzor csop.

Somogyi Csongor Csongi Szakkollégium

Soós Balázs Gergely Beegee Elsősök

Soós István Soosi Újvár Klub, Gazdasági

Soós Zoltán Fofi Elsősök

Varga Ferenc Vafe Gazdasági, Szakmai

Reszortvezetők Tanácsa

Bacsárdi László Bacsi Kultúr Reszort

Kalmár Péter Kalmár SSSL nagymester

Kiss Dénes Dinnyosz Szintközösségi Reszort

Szentesi Máté Balázs Zsedö Bulis Reszort

Veress Péter VerPet Simonyi Károly Szakkoll.

Vidra Zsolt Menyus Sport Reszort

Kancellária

Baross Levente Levi Házmester

Börcsök József JoeB KIR adatbázisadmin

Csekő András Bandi Gazdaságis

Friedl Zita Zita KIR főszerkesztő

Jakab Miklós MikiNW Felújító Brigád

Kiss Dénes Dinnyosz KIR admin

Majzik Róbert Mc Kollégiumi Felvételi Bizottság

Márkus László Tan Schőrség

Nagy Zoltán Bigiboy Belépőkészítés

Schreiner Csaba Ed Propaganda Csoport

Simonyi Károly Szakkollégium

Bolya Imre Slider KSZK

Czeller Miklós Mikike AC Studio & Live

Kálmán György Gyuri HA5KFU

Lippé Szabolcs Lipi Szakmai műhely

Mező Tamás Tomzon Szakmai Könyvtár

Szántó Tamás McFly Budavári Schönherz Stúdió

Varga Zoltán Mrzool RF

Vinkler Péter Vinki Rádiótechnikai Diákkör

Kultúr körök

Bacsárdi László Bacsi Impulzus

Balatoni Emese Mesi Vackor Család

Führer Lívia Lívi Silentio Kórus

Horváth Gergely Zsivány MMMK

Jakab Miklós MikiNW VödörKör

Kiss Csilla Csilla SPOT

Kökényesi Miklós Miki Bor Baráti Kör

Kőmives Gábor KömC Vörös Kakas Fogadó

Kontor Kornélia Korni Reszortgazdaságis

Kószó Ferenc Kazan Edénykölcsönző

Kovács Roland Roland Komolyzenei KamaraKör

Mezősi Gábor Gaga KultúrWC

Molnár Balázs eMBi Teaház

Novák Attila Buddha Local Heroes

Simon Gábor Schimi TökÁsz Kártya Klub

Sűdy Barnabás EnVagyok Villamos Bookmaker Kör

Takács Anita Anita Irodalmi Kör

Takó Gábor Fater Kék Osztriga

Bulis körök

Bartos Zoltán Balázs Bali Rongyláb Party

Bódis Máté Máté Dezső Buli

Dormán János Jani Banális Közhely

Dörnyei Márton Marci Táncklub

Gál Tamás Gáli Gólyakocsma

Gergely Gábor Gégé Schinema

Katona Mihály Misi VIK Szakestély

Pilár Péter Pipe Új Vári Jazzklub

Schneider Tamás Sneci Világjáró Klub

Szentesi Máté Balázs Zsedö Kaméleon Filmklub

Táborszki András Andris Tánctanfolyam

Toldi Gábor Gabesz FeCat

Sport körök

Amrein Péter Sulipálya-felelős

Éder Gábor Ederdzsy Sportszertár

Éger Szabolcs Saabee Kosár Klub

Gáborik István Buci Schakk Klub

Hegedűs Péter Hegi Kung-fu edzés

Herczig András Handrás Kerékpár Szertár

Horváth Gyula Gyula Darts Klub

Ivády Balázs Szauna Kör

Koleszár Tamás Síszertár

Kovács Péter KóPé 8 karú pók NSI Triatlon Klub

László Zsolt Copas FociSCHták, gazdaságis

Magyar Péter Mape Lóránt István Surfclub

Nádházi András Nana Asztalitenisz

Pasztuhov Dániel Íjászat

Radnóti Zoltán Hegymászó Kör

Szebelédi Balázs Röpicsapat

Szládovics Ferenc Feri Body Kör

Tóth Ervin Ervin Hegymászó Kör

Varga Petra Petra Aerobic edzés

Vincze Zoltán Wins Kosárcsapat

Továbbá

Papp Tamás Mozdony Qpa főrendező